Bitcoin Cash News Today – Nagłówki na 23 sierpnia

Flipstarter umożliwia zdobycie ogromnej puli nagród w wysokości $2,000,000.
1 milion dolarów został zebrany w 12 kampaniach Bitcoin Cash-fuelstarterów.

W ciągu ostatnich pięciu miesięcy, 6.000 dolarów w BCH zostało przekazane na kampanię Eatbch Flipstarter.
Bitcoin Cash News Today – platforma Flipstarter zyskała w ciągu ostatnich pięciu miesięcy przyczepność po zebraniu 1 miliona dolarów w BCH za 12 kampanii. Według ostatniego wpisu na blogu, zespół rozwoju Flipstarter powiedział, że aplikacja pokazuje, jak „finansowanie akcjonariuszy zwykłych ludzi może działać“. W lutym, ogłoszono utworzenie Flipstarter.cash (noncustodial bitcoin-cash powered fundraising app).

Tydzień później, twórcy projektu ogłosili pierwsze fundraisery, które odbyły się w nowej aplikacji. Według raportu, jeden z pierwszych fundraiserów odbył się na pamiątkę najpopularniejszych podmiotów non-profit BCH, Eatbch. Organizacja ta wykorzystuje darowizny BCH do przekazywania żywności dla ludzi potrzebujących w Wenezueli i Sudanie Południowym.

W ciągu ostatnich pięciu miesięcy na kampanię Eatbch Flipstarter przekazano 6000 dolarów z BCH.
W ciągu ostatnich pięciu miesięcy, 6.000 dolarów zostało przekazane w ramach darowizn BCH na rzecz Eatbch jednej z kampanii Flipstarter. Inne kampanie Flipstarter obejmowały darowizny na rozwój infrastruktury, elektroniczną adopcję gotówki w systemie peer-to-peer oraz adopcję deweloperów. W oparciu o kursy wymiany BCH na dzień ogłoszenia, fundusze na infrastrukturę wyniosły łącznie 769,200 USD

Fundusze zostały wysłane do Electron Cash, BCHD, BCHN, Bitcoin Verde, Knuth, Mark Lundeberg i BitcoinCashJ. W międzyczasie, przyjęcie dewelopera otrzymało fundusze w wysokości 234.000 dolarów i zaangażowało mainnet, oraz BCH Devcon 3. SofiaBCH i Bit for Tip, dwa projekty adopcyjne, zostały sfinansowane (11 904 USD) przez Flipstarter. Według zespołu Flipstartera:

„W ciągu niespełna pięciu miesięcy, udziałowcy mają ponad $1,000,000 w 12 różnych kampaniach. Każda z tych kampanii została stworzona i przeprowadzona przez zespół Flipstarterów bez centralnego organu. Kampanie obejmowały dużą liczbę zwykłych ludzi i nie ograniczały się tylko do projektów technicznych“.

Platformy mediów społecznościowych Reddit i Twitter doceniły Flipstartera.

Często można zobaczyć kilka popularnych kampanii Flipstartów reklamowanych na Reddicie i Twitterze. W zeszłym tygodniu pewien zwolennik BCH i użytkownik Reddit z ID u/Shadowofharbringer zauważył, że zanim doszło do współpracy Bitcoin Cash i Flipstarter, nie wiedział, że wydawanie pieniędzy będzie czuć się świetnie. Inny użytkownik na platformie również odwoływał się do Bitcoin Cash-fueled platformy blogowej i powiedział poniżej w odpowiedzi na u/Shadowofharbringer:

„Wydawanie pieniędzy na read.cash jest moim ulubionym sposobem na wydawanie pieniędzy.“

W sumie, milion dolarów zebranych na jednej z pozaustrojowych platform fundraisingowych jest ogromnym osiągnięciem dla zespołu rozwojowego Flipstartera i społeczności korzystającej z niego. Na koniec, w ogłoszeniu podano również dodatkowe szczegóły, że w procesie finansowania jest jeszcze ponad siedem kampanii Flipstartera.